Klaroline.

UWAGA!!! MINIATURKA O CAROLINE FORBES I KLAUSIE MIKAELSONIE!!!

Dwoje ludzi. Właściwie nie ludzi… Wyglądali jak oni, ale byli zupełnie inni. Zapewne cechowało ich to, że byli wyjątkowo pięknie, wyjątkowo silni i byli wyjątkowymi mordercami.
Ona była śliczną, długonogą blondynką z zaciętym charakterem, wszystko planowała i organizowała. On był przystojnym , szczupłym, ciemnym blondynem o cudownych ustach. Z charakteru był podobny do dziewczyny, jednak całkowicie inny.
On był królem. Żądał i dostawał. Niezależnie od tego, co to było. Jeśli on tego chciał, musiał to mieć. Inni bez słowa wykonywali jego rozkazy, bowiem miał on niesamowitą moc. Był niezwykle przekonujący. Ten dar był zwany wampirze hipnozą. Tak, ten niesamowity mężczyzna był wampirem, jednak nie tylko.
Był kimś więcej.
Był hybrydą.
Był połączeniem wilkołaka i wampira.
Był jednym jedynym.
Mógł zabijać, ale też uzdrawiać.
Był wyjątkowy. Nie było drugiej hybrydy, lecz były inne wampiry. Wampiry, które zazdrościły mu władzy i potęgi. Dla nich był legendą.
Dziewczyna, która z nim była, to tylko wampir. Jednak jest to chyba jedyny wampir, którego mężczyzna słucha, a czasami nawet prosi o rady.
Albowiem potężny władca, którego imię brzmiał Klaus, ponad wszystko kochał dziewczynę, zwaną przez innych Boginią Caroline.
Klaus i Caroline nie byli zgodną parą, wręcz przeciwnie – często się kłócili, jednak każda awantura kończyła się namiętnym pocałunkiem lub ostrym seksem wampira i hybrydy.
Pewnego dnia Caroline była w niebezpieczeństwie. Klaus, który był wtedy na ważnym wyjeździe, rzucił wszystko i wrócił ratować wybrankę swojego serca. Gniew, jako go wtedy ogarniał był niedopisania. Był zły na siebie, że zostawił ją samą, ale jeszcze bardziej był wściekły na tego, kto porwał Caroline.
Klaus obiecał sobie, że zrobi wszystko, aby odzyskać ukochaną i zapewnić jej bezpieczeństwo. Wyruszył na poszukiwania dziewczyny i zostawiał za sobą tylko trupy. Zmarłych ludzi, których zapewne najpierw wypytywał, a następnie zabijał.
Gdy wreszcie odzyskał Caroline był najszczęśliwszym mężczyzną na świecie. Wielu nie potrafiło zrozumieć jak ktoś taki, jak on, jak król, który dysponuje niesamowitą potęgą i robi wszystko, aby pozyskać jej jeszcze więcej, jest w stanie rzucić wszystko dla kobiety. Niby dla zwykłej kobiety, jednak dla Klausa była ona wymarzona i kochał ją całym sercem, choć wielu twierdziło, iż go nie posiada.
Jednak Klaus był bezwzględnym dupkiem dla każdego, poza swoją ukochaną. Przy niej stawał się zupełnie inny. Troskliwy, czuły, kochający. Ale o tej jego stronie nikt nie może się dowiedzieć, przecież król chce być postrzegany jak prawdziwy i potężny władca…

 

Cześć! Jak tam? ;*

U mnie całkiem OK. Jutro idę do kina z okazji dnia chłopaka, mamy takie szkolne wyjście. Jednak nikt nie chciał nam podać tytułu filmu, na jaki idziemy, powiedzieli, że to niespodzianki, wiem tylko, że to jakaś komedia romantyczna. A wy też macie w szkole jakieś wyjścia z okazji dnia chłopaka, czy coś? ;))

Pozdrawiam

Córka Ciemności <3

Informacje o Córka Ciemności

Jestem zielonooką brunetką, mającą wielkie marzenia - nie koniecznie możliwe do spełnienia ;)) lubię czytać książki i oglądać dobre filmy.... moją miłością jest Alan Rickman i Ian Somerhalder <33 uwielbiam wszystko co jest związane z Harrym Potterem i Pamiętnikami Wampirów xDD
Ten wpis został opublikowany w kategorii opowiadania/miniaturki. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Klaroline.

  1. ~zywia1 pisze:

    świetna miniaturka ;) fajnie że macie wyjście do kina ;) my niestety nic ;/ super napisane buziaki ;*

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>